Artur Pleskot

Artur Pleskot

Konsultant Biznesowy, Trener, Ekspert e-marketingu.

Certyfikowany Trener Biznesu i konsultant biznesowy. Od 10 lat zajmuje się szeroko pojętym marketingiem serwisów internetowych ze szczególnym naciskiem na ich pozycjonowanie w wyszukiwarce Google. Prowadził kampanie SEO dla małych stron, ale także dla jednych z największych sklepów internetowych w kraju. Swoją karierę z Internetem zaczynał 12 lat temu jako programista jednego z największych wtedy serwisów w Polsce – PRV.PL.

Absolwent Wyższej Szkoły Informatyki i Ekonomii w Olsztynie, na kierunku: Informatyka w Gospodarce.

Do niedawna zawodowo Prezes Zarządu firmy Seo Power, zajmującej się pozycjonowaniem i promocją serwisów internetowych w wyszukiwarce Google. Aktualnie Prezes Zarządu w firmie InfluBe, zajmującej się marketingiem internetowym z naciskiem na Content Marketing. Posiada certyfikat specjalisty Google AdWords.

Prowadzi szkolenia i doradztwo w zakresie E-marketingu, Kampanii Adwords oraz skutecznej obecności w mediach społecznościowych (FB, YT, G+, Tweeter, Instagram, etc.) Wolne chwile spędza z aparatem fotograficznym w ręku szukając nieco innego spojrzenia na otaczający nas świat. Od kilku lat członek Warmińskiego Towarzystwa Fotograficznego. Miłośnik Sportów Walki. Certyfikowany trener systemu walki Krav Maga.