Krzysztof Traczuk

Krzysztof Traczuk

Partner Zarządzający w Modern Consulting.

Konsultant, Mentor i Coach biznesowy, Certyfikowany Trener z 25 letnim doświadczeniem biznesowym. Specjalizuje się w reorganizacjach i restrukturyzacjach firm. Aktywny menedżer sprzedaży i marketingu. Ekonomista, absolwent Uniwersytetu Mikołaja Kopernika w Toruniu.

Od 1993 roku pracuje jako trener i konsultant biznesowy. Prowadził projekty szkoleniowo rozwojowe dla blisko 250 firm i organizacji, w tym dla wiodących organizacji w sektorach B2B i B2C (w Polsce: Carlsberg Polska, United Beverages, Germanos Polska, Bank BPH, ZOETIS, DLF oraz poza krajem rosyjski holding SPI GROUP). Autor wielu strategii marketingowych, a także kampanii wyborczych i politycznych. Współautor strategii opracowanej dla Akademii Sztuk Pięknych w Gdańsku. Specjalista od tworzenia i wdrażania standardów i procedur (DLF, Nespresso, SodaStream, Bell, ZOETIS, Agart Pro, KMM Service, GIT). Opracowuje i wdraża procedury TAPA TSR w branży TSL.

Od 10 lat pracuje jako Coach. Swoje metody i narzędzia pracy związał z organizacją International Coach Federation (ICF). Jest coachem osobistym i biznesowym, co oznacza, że pomaga klientowi czerpać satysfakcję z życia osobistego i zawodowego. Wspiera klienta w rozwiązywaniu problemów i wprowadzaniu pozytywnych zmian. Prowadzi coachingi indywidualne oraz dla firm i instytucji.

Menedżer projektów zarządczych, zajmował się budową i reorganizacją struktur sprzedażowych (Interim Manager) – z powodzeniem przeprowadzonych 5 projektów Interim Management. Z racji specyfiki projektów IM, czyli osiągnięcie konkretnych, ustalonych rezultatów biznesowych i oparte na współpracy i partycypacji w ryzyku i zysku – w odniesieniu do zamierzonego efektu – poprawa wyników finansowych na poziomie 23% (wartość uśredniona).

Współautor nowoczesnej metody audytu przedsiębiorstw MŚP – QRS Błaszkiewicz/Traczuk, służącej dokładnemu wskazaniu obszarów pilnych i ważnych do zmiany.

Specjalizuje się w szkoleniach związanych z budową i wprowadzaniem strategii marketingowych – od kilku lat bardzo zaangażowany w rozwój podmiotów z branży turystycznej oraz samorządów. Ekspert od planowania w biznesie oraz sprzedaży i zarządzania strukturami sprzedażowymi. Zwolennik teorii w praktyce. Aktywny uczestnik, doradca i konsultant w organizacjach wspierających aktywizację zawodową – tworzenie nowych podmiotów gospodarczych w tym startup-ów (blisko 120 funkcjonujących podmiotów). Współautor systemu sprzedaży (DLF) oraz autor Standardów Obsługi Klienta (Nespresso, Sodastream, BELL), a także współautor modelu biznesowego dla klinik i lecznic weterynaryjnych (ZOETIS).

Wieloletni Prezes Gdańskiego Klubu Windsurfingowego.

KONTAKT

Tel: + 48 609 55 77 83

Mail: ktraczuk@modernconsulting.pl