Zespół Modern Consulting

Firma została stworzona przez pasjonatów swojej pracy. Grupa ekspertów, oferuje wieloletnie doświadczenia, wiedzę oraz nowoczesne rozwiązania dla klientów biznesowych.

Modern Consulting to interdyscyplinarny zespół ekspertów, konsultantów, trenerów i coachów, którzy łączą specjalistyczną wiedzę z bogatym doświadczeniem praktycznym oraz są otwarci na wszelkie wymagania i oczekiwania klientów. Doradzamy, szkolimy i przygotowujemy biznes plany. Prowadzimy coaching indywidualny oraz coaching biznesowy w oparciu o standardy International Coach Federation (ICF).

Eksperci Modern Consulting operowali w wielu branżach – FMCG, budowlana, telekomunikacyjna, finanse i ubezpieczenia, farmaceutyczna, retail, weterynaryjna, media i PR, motoryzacyjna, medyczna, nieruchomości. Wieloletnie doświadczenie wskazuje, że najlepsze efekty osiągają klienci, którzy korzystają z rozwiązań doradczych i szkoleniowych w sposób kompleksowy i zaplanowany. Wówczas dedykowane rozwiązania są korzystną, rozwojową i rentowną inwestycją. Wypracowane własne know-how wskazuje, że najlepsze rezultaty daje podejście procesowe, oparte o diagnozę i zakończone wdrożeniem. Pracujemy na różną skalę: od procesów nakierowanych na rozwój w jednym obszarze, po kompleksowe programy mające na celu, np.: rozwój całej organizacyjnej czy wdrożenie systemu zarządzania przez cele.

Specjalizujemy się w rozwoju szefów, menedżerów i organizacji. Realizujemy cele klientów. Działamy tak, aby inwestycje w rozwój ludzi i systemów zarządzania nimi przynosiły realny zwrot.